https://egpp.pl/

O wszystkim i o niczym. Rozmowy niekoniecznie związane z forum. Tutaj możesz też dodać swoje propozycje na nowe tematyczne fora.
kgnn

Ja korzystam :)
Portal ogólnie fajny, na bieżąco aktualizowane są elementy z prawa, dużo przydatnych info dla osób pracujących w kadrach i księgowości:)
pytanie

a z jakiego korzystasz pakietu?
Adek

Tak się składa, że ja ten portal mam od stycznia. Jestem zadowolony bo mi sie nie raz już przydał.
Olix

nie znam, ale sobie sprawdzę :)
Magdalenka

Ja również polecam, informacje na temat bieżącej sytuacji z koronawirusem dla przedsiębiorców.
Luiza

Jak już jesteśmy w temacie koronawirusa, jak radzicie sobie w obecnej sytuacji? Sesje zdjęciowe niestety odpadają.
Jarosław

PORTALE PRAWNE- zapraszam do dyskusji

Business management kraków egpp.pl opinie
lex.pl wolters portal opinie
prawo.pl opinie
lexagit.pl opinie

Proszę o tylko SPRAWDZONE opinie użytkowników tych portali, osób które je testowały. Najbardziej interesuje mnie zawartość portali.

Pozdrawiam
Jarosław M.
Jerzy

Jarosław pisze:
17 kwie 2020 14:38
PORTALE PRAWNE- zapraszam do dyskusji

Business management kraków egpp.pl opinie
lex.pl wolters portal opinie
prawo.pl opinie
lexagit.pl opinie

Proszę o tylko SPRAWDZONE opinie użytkowników tych portali, osób które je testowały. Najbardziej interesuje mnie zawartość portali.

Pozdrawiam
Jarosław M.
Wyrazić moge jedynie opinie o egpp.pl, ponieważ tylko z tego korzystałem portalu, jeśli mowa o płatne dostępy. Jest to portal firmy business management Kraków, dostęp do portalu jest płatny z góry za cały rok( przychodzi faktura egpp.pl na maila). Fajne dobrze napisane artykuły, ze zrozumieniem dla każdego przedsiębiorcy zarówno małej jak i większej firmy :). Duży plus za fajną, przejrzystą stronę mobilną.
BOLO

Super! Dzięki za wyczerpującą odpowiedź :D
ODPOWIEDZ
  • Informacje