Serwis Informacyjny Polskiego Prawa opinie

O wszystkim i o niczym. Rozmowy niekoniecznie związane z forum. Tutaj możesz też dodać swoje propozycje na nowe tematyczne fora.
Daniel B

Dlaczego tutaj pytasz o serwis informacyjny polskiego prawa kraków? dziwne
Muniek

Wiedzy nigdy za dużo, zarzucić jakiś temat wszędzie warto. Każdemu się może przydać. Ja sobie akurat wszedłem na link.. :evil:
kaliszk

Nie wiedziałem że są takie portale prawne. Też wszedłem na link i patrzę, że to dość ciekawa sprawa, prawnicy, eksperci, szkolenia. widzę że można sobie sprawdzić przez dwa tyodnie, więc chętnie sobie to sprawdzę
Paolo

Polecam sprawdzić, po teście tez wziąłem
Michek

noo, czemu nie :) ja miałem kiedyś coś takiego już, ale nie mogłem się od nich uwolnić przez półtora roku. Ciągle przychodziły jakies faktury. Płaciłem, bo co miałem zrobić. Ale tamto to była połowa tego co tu mają, więc nawet jak mam za coś płacić, to wolę za ten Serwis Informacyjny..
Misio

tu mają chyba opcję taką, że na kilka miesięcy też można, tylko trzeba powiedzieć im z góry, bo chyba tylko przerwać się nie da..
Kulig

z tego co pamiętam to trzeba dać znać w czasie testowania, chyba jest dwa tygodnie na to, ale nie wiem dokłanie. ale myślę, że w trakcie trwania też da się zrezygnować, bo w zasadzie czemu nie?? z abonamentu na telefon się da, to czemu z abonamentu na portal miało by sie nie dać.. :?: :?:
Winyl

tego to nie wiadomo. Trzeba dokładnie zapoznać się z regulaminem, bo można się rzeczywiście zdziwić. Ja tak raz miałem, nie wypowiedziałem umowy na czas na telewizję kablową i abonament na cały rok z góry miałem już pewny. Więc czytajcie ludzie, żeby później nie było zdziwienia i szoku.
ODPOWIEDZ
  • Informacje