obróbka zdjęć wnętrz

Kamila85
Kontakt:

Witajcie,
czy ktoś do polecenia jakiś program do obróbki zdjęć wnętrz ?
Pako

w mojej opinii Photoshop. póki co nie znam nic lepszego.
Kamila85
Kontakt:

No ok... wiem... słyszałam kiedyś o jakimś dodatku do PSa dla fotografów wnętrz ale wypadło z głowy. może ktoś coś :?: :?: :?: :?:
Jack Sprarrow
Kontakt:

Kamila możliwe, że chodzi ci o Kaotec Retoucher. To jest dodatek do PSa. Chyba 30 dni za darmo, później możesz płacić za każdy miesiąc. Wyprobowałem darmowy okres próbny. Jak bym miał więcej zleceń na wnętrza to bym przedłużył na płatną wersję. Płatna ma jakieś dodatki jeszcze. Sprawdź sobie. Mają grupę na FB i sporo filmików na Youtubie - po angielsku. Daj znać jak wrażenia.
Nikon

Znalazłem taki ranking - https://fotoblogia.pl/3138,5-darmowych- ... ki-zdjec-2 . Nie korzystałem, ale może akurat coś się komuś przyda :) :D
Hiszpan

Czy Waszym zdanie taki program do obróbki zdjęć wnętrz sprawdzi się też przy obróbce przedmiotu? Nie wiem czy szukać jeszcze czegoś dodatkowego..
Borys
Kontakt:

Photoshop w każdym rodzaju fotografii się sprawdza.
Hiszpan pisze:
25 lut 2020 14:32
Czy Waszym zdanie taki program do obróbki zdjęć wnętrz sprawdzi się też przy obróbce przedmiotu? Nie wiem czy szukać jeszcze czegoś dodatkowego..
Borys
Kontakt:

Dzięki !! zainstalowałem wersje testową. robi robotę.
Jack Sprarrow pisze:
13 lut 2020 22:30
Kamila możliwe, że chodzi ci o Kaotec Retoucher. To jest dodatek do PSa. Chyba 30 dni za darmo, później możesz płacić za każdy miesiąc. Wyprobowałem darmowy okres próbny. Jak bym miał więcej zleceń na wnętrza to bym przedłużył na płatną wersję. Płatna ma jakieś dodatki jeszcze. Sprawdź sobie. Mają grupę na FB i sporo filmików na Youtubie - po angielsku. Daj znać jak wrażenia.
Kamila85
Kontakt:

Dziękuję Jack !!!
tak to o to właśnie chodziło ! dziękuję !!!
Jack Sprarrow pisze:
13 lut 2020 22:30
ODPOWIEDZ
  • Informacje