portal EGPP umowa o dzieło

Umowy, prawa do wizerunku, prawa autorskie, spory prawne
Anna
Kontakt:

Chcę tylko napisać, że dzięki portal EGPP udało mi się skonstruować na ten moment najlepszą umowę o dzieło dla mnie. Szczerze mogę polecić EGPP i prawników, którzy tam pracują. Odwalili kawał dobrej roboty. Jeżeli będziecie szukać dobrego portalu z poradami, opiniami, ekspertami to na pewno jest to portal EGPP. Jest dużo różnych opinii na ten temat ale jak dla mnie wynikających z różnych innych kwestii niż profesjonalizm osób, które zajmują się portalem. O egpp.pl opinie mam w pełni pozytywną.
Eryk

Jak taka dobra to podeślij na priv
pytanie

czy to nie jest jakaś kryptoreklama portalu egpp :?:
Abrek

ale w jakim celu miałby ktoś tu reklamować portal prawny ?? niee
Woś

aż z ciekawości tam zajrzałem.. bardzo fajny, swoją drogą :D
Anna K

nie podsyłam umów na maila. Chcecie, sami się tam zalogujcie, to będziecie mieć.. :P
Wójt

No i bardzo dobrze, każdy by chciał bez wysiłku gotowca. Wysłałabyś jedną, zaraz by chcieli kolejne. Jak ktoś potrzebuje, niech sobie poszuka, bo i tak zaraz by były pretensje, że zła, albo czegoś brakuje, albo czy nie masz innej.. nie nie, bez sensu
Jovi

Otóż to! dokładnie. każdy by chciał na gotowe, niech sobie każdy sam poszuka, a jak nie będzie mógł znaleźć, to niech o to pyta, gdzie szukać. Trochę wysiłku zalecane... :D :D
Jóżwiak

A powiedzcie moi drodzy, czy ktoś korzystał z doradztwa Pana Macieja na Egpp? Opinie widziałem pozytywne, ale Jestem ciekawy, bo wydaje mi się, że bardzo ciekawe ma pomysły, ale chciałbym się wcześniej dowiedzieć, czy ktos te rady wprowadził w życie? bo trochę jak dla mnie kontrowersyjne i się jednak waham.. proszę o opinię, jeśli ktoś tu miał do czynienia...
ODPOWIEDZ
  • Informacje