https://egpp.pl/

O wszystkim i o niczym. Rozmowy niekoniecznie związane z forum. Tutaj możesz też dodać swoje propozycje na nowe tematyczne fora.
egpp prawnik

dokładnie, można tak zrobić i to jest bardzo dobre rozwiązanie. za niewielkie pieniądze można miec naprawdę dobrych doradców, i to nie jednego ale kilku. Można się podpytac o sprawy prawne, ale też finansowe, czy księgowe. Zawsze tam się radzę, jak mam jakieś pytania i zawsze mi bardzo dokładnie i szczegółowo doradzają. :) :)
komentarz egpp

baner reklamowy jeśli się sprawdza to super. Moze ja też sobie to wezmę w takim razie na jakiś choćby czas i spróbuję.. cena jest widzę dość atrakcyjna, nie jest to wielki wydatek, a jesli ma się zwrócić w postaci nowych klientów, to chyba opłacalna sprawa. Na reklamę stacjonarną wydałem bardzo dużo pieniędzy, mam banery po całym mieście, kilku klientów mi przybyło, nie powiem, ale myślę, że nie zaszkodzi równiez pokazać się na egpp business management. Jeśli inni tam się reklamują, to ja tez spróbuję :D
Gość

jak sie zamawia ten baner?
ODPOWIEDZ
  • Informacje